Tokijo parolimpinės žaidynės: Praveen Kumar laimėjo sidabro medalį šuolio į aukštį T64 rungtyje

Jauniausias indas, laimėjęs parolimpines žaidynes, 18-metis Praveenas Kumaras pagerino Azijos rekordą, iškovojo sidabro medalį vyrų šuolio į aukštį T64 rungtyje ir užėmė 11.th medalis parolimpinėse žaidynėse. Jis pasiekė naują Azijos rekordą nušokęs 2.07 m.

Didžiosios Britanijos atstovas Jonathanas Broomas Edwardsas, pasiekęs geriausią savo sezono 2.10 m distanciją, iškovojo aukso medalį.

SKELBIMAI

Bronzos medalis atiteko Rio žaidynių čempionui lenkui Maciejui Lepiato, kuris rungtyje nušoko 2.04 m.

Vyrų šuolio į aukštį T64 įskaita skirta sportininkams su amputuota koja, kurie varžosi su protezavimu stovint.

Šiuo metu vykstančiose parolimpinėse žaidynėse tai buvo geriausias visų laikų Indijos pasirodymas, o šalis iki šiol yra iškovojusi du aukso, šešis sidabro ir tris bronzos medalius.

Ministras pirmininkas Narenderis Modi pasveikino laimėjus sidabro medalį vykstančiose parolimpinėse žaidynėse. Ministras Pirmininkas Modi tviteryje parašė „Didžiuojuosi Praveenu Kumaru, laimėtu sidabro medaliu #Parolimpinėse žaidynėse. Šis medalis yra jo sunkaus darbo ir neprilygstamo atsidavimo rezultatas. Sveikinu jį. Linkėjimai jam tolimesniuose darbuose“.